Halı Yıkama

Halı Yıkama

 

HALI YIKAMA

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan halılar, kullanıldık sonra kirlenmeye yüz tutar. Temizliği yapılmadığı süre de ise bir mikro yuvasına döner. Doğal olarak bu durum, sağlığınızın olumsuz yönden etkilenmesine de sebebiyet verir. Bu yüzden dolayıdır ki mutlaka halıların düzenli olarak yıkanması gerekir. Halı yıkama konusunda sektörde uzun süreler hizmet veren kurumsal bir firmayız. Bu yüzden halılarınızı halı yıkama şirketimize emanet edebilirsiniz. Halınızın cinsi dikkate alınarak bir yıkama evresi yapılmaktadır. Çünkü her halı modelinin yapısı, cinsi ve özelliği farklıdır. Tüm halılara aynı stilde yıkama yapmak yapısının bozulmasına ve ömrünün kısalmasına neden olacaktır. Bunun farkında olan halı temizleme firmamız, kaliteli deterjanlar ve yıkamayla halılarınızı temiz bir görünüme sokmaktadır. Bu sayede halılarınızın üzerinde biriken toz ve lekeler çıkacak ve tertemiz görünüm kazanacaktır. İster evinizde olsun isterseniz de iş yerinizde kullandığınız halılarınız varsa ve yıkatmayı düşünüyorsanız firmamız en iyi adreslerden biri olma özelliğine sahiptir. Beklentilerinize en iyi şekilde karşılık verecek çalışmaları sürdürmektedir. Üstelik dilediğiniz tüm zaman dilimi içerisinde halı yıkama şirketinden tam destek almaya başlayabilirsiniz. Günün her saatinde kusursuz bir çalışma ortaya koyulmaktadır. Yüksek memnuniyet içeren çalışmalara yer verilmektedir.

Halı Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar Nelerdir?

Halı temizleme yapılırken üstün körü şekilde hareket edilmemesi gerekir. Halınızın yapısı bozulmayacak şekilde bir temizliğin olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca kalitesiz şampuanlama yapmak halının tüylerinin bozulmasını sağlayacaktır. Yumuşaksı dokusunun gitmesi ve yapısal olarak daha fazla sertleşmesine neden olacaktır. Bunları yaşamak şüphesiz hiç kimsenin isteyeceği bir durum değildir. Kadromuz içerisinde bu iş için deneyim kazanmış olan çalışanlarımız bulunuyor. Halı yıkama işlerini kusursuz şekilde yürüterek sizleri memnun ediyor. Burada yapmanız gereken yalnızca bulunduğunuz yerin adresini vermeniz olacaktır. Böylelikle hemen adresinize gelerek halılarınızın teslimatını yapmaktayız. 

Akçay halı yıkama merkezimiz ücretsiz servisimiz ile halı yıkatma işlemini yaptıracak tüm müşterilerimize en iyi halı yıkama hizmetini sunmayı hedeflemektedir. 

Makine Halısı Yıkama - Şagi Halı Yıkama - Yün Halı Yıkama - Çin Halısı Yıkama - Antika Halı Yıkama - El Dokuma Halı Yıkama - İpek Halı Yıkama - Bünyan Halı Yıkama - Hereke Halı Yıkama - Yağcıbedir Halı Yıkama - Lazer Kesim Halı Yıkama - Patchwork Halı Yıkama

Diğer Hizmetler

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.